RightChoice
Epson 7113702, White, Self-adhesive printer label, Die-cut label, Roll, Inkjet, Acrylic
Epson

Epson 7113702, White, Self-adhesive printer label, Die-cut label, Roll, Inkjet, Acrylic

SKU: EP7113702Cod: 8715946739120

Specificații principale

Product colour
White
Label type
Self-adhesive printer label
Type
Die-cut label
Label width
10.5 cm
Label height
15.2 cm
Maximum roll diameter
17.5 cm
Vezi toate specificațiile (25) ↓
476,00 Lei393,39 Lei fără TVA
Stoc furnizorlivrare în 7-14 zile lucrătoare
1
Ai nevoie de mai multe bucăți?Cere ofertă →
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 0m (Manufacturer), service în România
  • Factură pe firmă la cerere
  • Card, ramburs sau ordin de plată

Descriere

Epson 7113702

Specificații

Product colourWhite
Label typeSelf-adhesive printer label
TypeDie-cut label
Label width10.5 cm
Label height15.2 cm
Maximum roll diameter17.5 cm
Labels per roll800 pc(s)
Tehnologie imprimareInkjet
Culoare produsWhite
Adhesive typePermanent
Label typeSelf-adhesive printer label
ShapeRectangle
Compatibilitate brandEpson
Compatible productsColorWorks C7500 Series
ColorWorks C8000 Series
ColorWorks C6000AE Series
ColorWorks C6000PE Series
PurposeUniversal
FormatRoll
TipDie-cut label
Finish typeMatte
Water-resistantDa
Adhesive materialAcrylic
Heat-resistantDa
Core diameter76.2 mm
Label width105 mm
Label height152 mm
Maximum roll diameter175 mm

Recenzii

Nu există recenzii pentru acest produs. Fii primul care lasă o recenzie!

Recenziile pot fi scrise doar de clienții care au cumpărat produsul — le marcăm cu „achiziție verificată”.

Pentru a lăsa o recenzie, te rugăm să te autentifici

Livrare și retur

  • Produsul se aduce de la distribuitor la confirmarea comenzii și ajunge în 7-14 zile lucrătoare.
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 0m (Manufacturer), service în România
  • Card, ramburs sau ordin de plată
Retur / Anulare →

Produse similare

  • Server Hargita SRL
  • Retur 14 zile
  • Garanție legală 2 ani
  • Factură pe firmă

Folosim cookie-uri

Cookie-urile necesare fac site-ul să funcționeze — coșul, contul, plata. Pentru statistici și pentru reclame personalizate avem nevoie de acordul tău, pe care îl poți retrage oricând.

Politica de cookiesPolitica de confidențialitate