RightChoice
Epson 7113420, White, Self-adhesive printer label, Die-cut label, Roll, Inkjet, Acrylic
Epson

Epson 7113420, White, Self-adhesive printer label, Die-cut label, Roll, Inkjet, Acrylic

SKU: EP7113420Cod: 8715946720098

Specificații principale

Product colour
White
Label type
Self-adhesive printer label
Type
Die-cut label
Label width
7.6 cm
Label height
5.1 cm
Maximum roll diameter
20.3 cm
Vezi toate specificațiile (27) ↓
367,00 Lei303,31 Lei fără TVA
Stoc furnizorlivrare în 7-14 zile lucrătoare
1
Ai nevoie de mai multe bucăți?Cere ofertă →
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 0m (Manufacturer), service în România
  • Factură pe firmă la cerere
  • Card, ramburs sau ordin de plată

Descriere

Epson 7113420

Specificații

Product colourWhite
Label typeSelf-adhesive printer label
TypeDie-cut label
Label width7.6 cm
Label height5.1 cm
Maximum roll diameter20.3 cm
Labels per pack13860 pc(s)
Labels per roll2310 pc(s)
Country of originPoland
Tehnologie imprimareInkjet
Culoare produsWhite
Adhesive typePermanent
Label typeSelf-adhesive printer label
ShapeRectangle
Compatible productsColorWorks C6000AE 4*
ColorWorks C6000PE 4*
ColorWorks C7500
PurposeUniversal
FormatRoll
TipDie-cut label
Finish typeMatte
Water-resistantDa
Adhesive materialAcrylic
Heat-resistantDa
Core diameter76.2 mm
Label width76 mm
Label height51 mm
Maximum roll diameter203 mm
Țară de originePoland

Recenzii

Nu există recenzii pentru acest produs. Fii primul care lasă o recenzie!

Recenziile pot fi scrise doar de clienții care au cumpărat produsul — le marcăm cu „achiziție verificată”.

Pentru a lăsa o recenzie, te rugăm să te autentifici

Livrare și retur

  • Produsul se aduce de la distribuitor la confirmarea comenzii și ajunge în 7-14 zile lucrătoare.
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 0m (Manufacturer), service în România
  • Card, ramburs sau ordin de plată
Retur / Anulare →

Produse similare

  • Server Hargita SRL
  • Retur 14 zile
  • Garanție legală 2 ani
  • Factură pe firmă

Folosim cookie-uri

Cookie-urile necesare fac site-ul să funcționeze — coșul, contul, plata. Pentru statistici și pentru reclame personalizate avem nevoie de acordul tău, pe care îl poți retrage oricând.

Politica de cookiesPolitica de confidențialitate