RightChoice
Zebra EVM Zebra SE4710, Imaging engine, Black, Metallic, Zebra, 22.3 mm, 13.7 mm, 8.1 mm
Zebra EVM

Zebra EVM Zebra SE4710, Imaging engine, Black, Metallic, Zebra, 22.3 mm, 13.7 mm, 8.1 mm

SKU: SBSE4710-LM000RCod: 8596375249219

Specificații principale

Product type
Imaging engine
Product colour
Black
Brand compatibility
Zebra
Width
22.3 mm
Depth
13.7 mm
Height
8.1 mm
Vezi toate specificațiile (14) ↓
936,00 Lei773,55 Lei fără TVA
Stoc furnizorlivrare în 7-14 zile lucrătoare
1
Ai nevoie de mai multe bucăți?Cere ofertă →
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 15m (Manufacturer), service în România
  • Factură pe firmă la cerere
  • Card, ramburs sau ordin de plată

Descriere

Zebra SE4710

Specificații

Product typeImaging engine
Product colourBlack
Brand compatibilityZebra
Width22.3 mm
Depth13.7 mm
Height8.1 mm
Quantity per pack1 pc(s)
Culoare produsBlack,Metallic
Tip produsImaging engine
Compatibilitate brandZebra
Lățime22.3 mm
Înălțime8.1 mm
Adâncime13.7 mm
Greutate4.8 g

Recenzii

Nu există recenzii pentru acest produs. Fii primul care lasă o recenzie!

Recenziile pot fi scrise doar de clienții care au cumpărat produsul — le marcăm cu „achiziție verificată”.

Pentru a lăsa o recenzie, te rugăm să te autentifici

Livrare și retur

  • Produsul se aduce de la distribuitor la confirmarea comenzii și ajunge în 7-14 zile lucrătoare.
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 15m (Manufacturer), service în România
  • Card, ramburs sau ordin de plată
Retur / Anulare →

Produse similare

  • Server Hargita SRL
  • Retur 14 zile
  • Garanție legală 2 ani
  • Factură pe firmă

Folosim cookie-uri

Cookie-urile necesare fac site-ul să funcționeze — coșul, contul, plata. Pentru statistici și pentru reclame personalizate avem nevoie de acordul tău, pe care îl poți retrage oricând.

Politica de cookiesPolitica de confidențialitate