RightChoice
Sw Ret Antivirus Plus/1Y 10PC BOX Bitdefender
BITDEFENDER

Sw Ret Antivirus Plus/1Y 10PC BOX Bitdefender

SKU: 1345366Cod: 5949958022441

Specificații principale

Software License Type
Retail
License quantity
10
Shipping Box Width
13.5 cm
Shipping Box Depth
19.3 cm
Shipping Box Height
3 cm
Shipping Box Weight
0.01 kg
Vezi toate specificațiile (7) ↓
153,00 Lei126,45 Lei fără TVA
Stoc furnizorlivrare în 7-14 zile lucrătoare
1
Ai nevoie de mai multe bucăți?Cere ofertă →
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 0 months (Manufacturer), service în România
  • Factură pe firmă la cerere
  • Card, ramburs sau ordin de plată

Descriere

Bitdefender Antivirus Plus, 1y/10PCs,dispozitive Windows, retail box

Specificații

Software License TypeRetail
License quantity10
Shipping Box Width13.5 cm
Shipping Box Depth19.3 cm
Shipping Box Height3 cm
Shipping Box Weight0.01 kg
Product Net Weight0.001 kg

Recenzii

Nu există recenzii pentru acest produs. Fii primul care lasă o recenzie!

Recenziile pot fi scrise doar de clienții care au cumpărat produsul — le marcăm cu „achiziție verificată”.

Pentru a lăsa o recenzie, te rugăm să te autentifici

Livrare și retur

  • Produsul se aduce de la distribuitor la confirmarea comenzii și ajunge în 7-14 zile lucrătoare.
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 0 months (Manufacturer), service în România
  • Card, ramburs sau ordin de plată
Retur / Anulare →

Produse similare

  • Server Hargita SRL
  • Retur 14 zile
  • Garanție legală 2 ani
  • Factură pe firmă

Folosim cookie-uri

Cookie-urile necesare fac site-ul să funcționeze — coșul, contul, plata. Pentru statistici și pentru reclame personalizate avem nevoie de acordul tău, pe care îl poți retrage oricând.

Politica de cookiesPolitica de confidențialitate