RightChoice
Storcator Citrice Heinner C300SS
HEINNER

Storcator Citrice Heinner C300SS

SKU: 0f4fd97403f870f61292837a535439caCod: C300SS

Specificații principale

Greutate
0.77 kg
Inaltime
34.90 cm
Latime
18.40 cm
Adancime
22.30 cm
Tip storcător
Centrifugal
Material carcasa
Plastic&Inox
Vezi toate specificațiile (8) ↓
100,00 Lei82,64 Lei fără TVA
Stoc furnizorlivrare în 7-14 zile lucrătoare
1
Ai nevoie de mai multe bucăți?Cere ofertă →
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 36 months (Manufacturer), service în România
  • Factură pe firmă la cerere
  • Card, ramburs sau ordin de plată

Descriere

Storcator de citrice Heinner C300SS, capacitate: 0.5L, 2 conuri, filtru dublu, doua directii de rasucire, componente detasabile pentru curatare usoara, putere: 30W

Specificații

Greutate0.77 kg
Inaltime34.90 cm
Latime18.40 cm
Adancime22.30 cm
Tip storcătorCentrifugal
Material carcasaPlastic&Inox
Capacitate<1L
Putere storcător30W

Recenzii

Nu există recenzii pentru acest produs. Fii primul care lasă o recenzie!

Recenziile pot fi scrise doar de clienții care au cumpărat produsul — le marcăm cu „achiziție verificată”.

Pentru a lăsa o recenzie, te rugăm să te autentifici

Livrare și retur

  • Produsul se aduce de la distribuitor la confirmarea comenzii și ajunge în 7-14 zile lucrătoare.
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 36 months (Manufacturer), service în România
  • Card, ramburs sau ordin de plată
Retur / Anulare →

Produse similare

  • Server Hargita SRL
  • Retur 14 zile
  • Garanție legală 2 ani
  • Factură pe firmă

Folosim cookie-uri

Cookie-urile necesare fac site-ul să funcționeze — coșul, contul, plata. Pentru statistici și pentru reclame personalizate avem nevoie de acordul tău, pe care îl poți retrage oricând.

Politica de cookiesPolitica de confidențialitate