RightChoice
Smart Home Pet Purifier AP10/CVF61A Dreame
DREAME

Smart Home Pet Purifier AP10/CVF61A Dreame

SKU: 1448160Cod: 6978515256806

Specificații principale

Animal types
For cats/For dogs
Pet care device type
Bed/Filter
Dimensiuni
370.3 × 370.3 × 561.1 mm
Shipping Box Width
41.5 cm
Shipping Box Depth
66 cm
Unit Height
42.5 cm
Vezi toate specificațiile (11) ↓
1.374,00 Lei1.135,54 Lei fără TVA
Stoc furnizorlivrare în 7-14 zile lucrătoare
1
Ai nevoie de mai multe bucăți?Cere ofertă →
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 12/24 months (Manufacturer), service în România
  • Factură pe firmă la cerere
  • Card, ramburs sau ordin de plată

Specificații

Animal typesFor cats/For dogs
Pet care device typeBed/Filter
Dimensiuni370.3 × 370.3 × 561.1 mm
Shipping Box Width41.5 cm
Shipping Box Depth66 cm
Unit Height42.5 cm
Shipping Box Height42.5 cm
Unit Depth66 cm
Shipping Box Weight11.3 kg
Unit Width41.5 cm
Product Net Weight6.6 kg

Recenzii

Nu există recenzii pentru acest produs. Fii primul care lasă o recenzie!

Recenziile pot fi scrise doar de clienții care au cumpărat produsul — le marcăm cu „achiziție verificată”.

Pentru a lăsa o recenzie, te rugăm să te autentifici

Livrare și retur

  • Produsul se aduce de la distribuitor la confirmarea comenzii și ajunge în 7-14 zile lucrătoare.
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 12/24 months (Manufacturer), service în România
  • Card, ramburs sau ordin de plată
Retur / Anulare →

Produse similare

  • Server Hargita SRL
  • Retur 14 zile
  • Garanție legală 2 ani
  • Factură pe firmă

Folosim cookie-uri

Cookie-urile necesare fac site-ul să funcționeze — coșul, contul, plata. Pentru statistici și pentru reclame personalizate avem nevoie de acordul tău, pe care îl poți retrage oricând.

Politica de cookiesPolitica de confidențialitate