RightChoice
Robot De Bucatarie Heinner HFP-750BK
HEINNER

Robot De Bucatarie Heinner HFP-750BK

SKU: 1d17cb8df1b5de93ca171aa0f4f6a3d7Cod: HFP-750BK

Specificații principale

Greutate
2.60 kg
Inaltime
38.50 cm
Latime
19.90 cm
Adancime
24.70 cm
Material carcasa
Plastic
Functii principale
Blender
Vezi toate specificațiile (11) ↓
442,00 Lei365,29 Lei fără TVA
Stoc furnizorlivrare în 7-14 zile lucrătoare
1
Ai nevoie de mai multe bucăți?Cere ofertă →
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 36 months (Manufacturer), service în România
  • Factură pe firmă la cerere
  • Card, ramburs sau ordin de plată

Descriere

Robot de bucatarie Heinner HFP-750BK, putere: 750W, 2 viteze + Pulse, capacitate bol procesare: 1.2L, capacitate blender: 1.8L, accesorii pentru feliere, maruntire, unt si cartofi French, sistem de siguranta cu dubla inchidere, sistem anti-alunecare, nivel de zgomot: 85dB

Specificații

Greutate2.60 kg
Inaltime38.50 cm
Latime19.90 cm
Adancime24.70 cm
Material carcasaPlastic
Functii principaleBlender
Accesorii incluseRecipient blender
Capacitate blender1.8L
Putere robot750W
Capacitate bol1.2L
Caracteristici cheieSistem anti-alunecare Sistem de siguranta

Recenzii

Nu există recenzii pentru acest produs. Fii primul care lasă o recenzie!

Recenziile pot fi scrise doar de clienții care au cumpărat produsul — le marcăm cu „achiziție verificată”.

Pentru a lăsa o recenzie, te rugăm să te autentifici

Livrare și retur

  • Produsul se aduce de la distribuitor la confirmarea comenzii și ajunge în 7-14 zile lucrătoare.
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 36 months (Manufacturer), service în România
  • Card, ramburs sau ordin de plată
Retur / Anulare →

Produse similare

  • Server Hargita SRL
  • Retur 14 zile
  • Garanție legală 2 ani
  • Factură pe firmă

Folosim cookie-uri

Cookie-urile necesare fac site-ul să funcționeze — coșul, contul, plata. Pentru statistici și pentru reclame personalizate avem nevoie de acordul tău, pe care îl poți retrage oricând.

Politica de cookiesPolitica de confidențialitate