RightChoice
Rasnita Electrica Heinner HCG-200DGIX2
HEINNER

Rasnita Electrica Heinner HCG-200DGIX2

SKU: 1b1fc5874af0e510690e3cf43f247e4dCod: HCG-200DGIX2

Specificații principale

Greutate
1.07 kg
Inaltime
20.00 cm
Latime
11.70 cm
Adancime
11.70 cm
Tip rasnire
Umeda&uscata
Material carcasă
Plastic & Metal
Vezi toate specificațiile (9) ↓
241,00 Lei199,17 Lei fără TVA
Stoc furnizorlivrare în 7-14 zile lucrătoare
1
Ai nevoie de mai multe bucăți?Cere ofertă →
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 36 months (Manufacturer), service în România
  • Factură pe firmă la cerere
  • Card, ramburs sau ordin de plată

Descriere

Rasnita electrica HEINNER HCG-200DG2, 2 recipiente din inox detasabile, rasnire uscata si umeda, lame din inox, capacitate 70g, operare prin apasare capacului, carcasa din inox, putere 200W, gri sidef inchis

Specificații

Greutate1.07 kg
Inaltime20.00 cm
Latime11.70 cm
Adancime11.70 cm
Tip rasnireUmeda&uscata
Material carcasăPlastic & Metal
Putere200W
Capacitate70g
Material lameInox

Recenzii

Nu există recenzii pentru acest produs. Fii primul care lasă o recenzie!

Recenziile pot fi scrise doar de clienții care au cumpărat produsul — le marcăm cu „achiziție verificată”.

Pentru a lăsa o recenzie, te rugăm să te autentifici

Livrare și retur

  • Produsul se aduce de la distribuitor la confirmarea comenzii și ajunge în 7-14 zile lucrătoare.
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 36 months (Manufacturer), service în România
  • Card, ramburs sau ordin de plată
Retur / Anulare →

Produse similare

  • Server Hargita SRL
  • Retur 14 zile
  • Garanție legală 2 ani
  • Factură pe firmă

Folosim cookie-uri

Cookie-urile necesare fac site-ul să funcționeze — coșul, contul, plata. Pentru statistici și pentru reclame personalizate avem nevoie de acordul tău, pe care îl poți retrage oricând.

Politica de cookiesPolitica de confidențialitate