RightChoice
Rasnita Electrica Heinner HCG-150SS
HEINNER

Rasnita Electrica Heinner HCG-150SS

SKU: 3424e9f62ff7cfc14509807125f20872Cod: HCG-150SS

Specificații principale

Greutate
0.73 kg
Inaltime
19.00 cm
Latime
10.00 cm
Adancime
10.00 cm
Tip rasnire
Uscata
Material carcasă
Plastic & Metal
Vezi toate specificațiile (9) ↓
125,00 Lei103,31 Lei fără TVA
Indisponibil momentan
1
Ai nevoie de mai multe bucăți?Cere ofertă →
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 36 months (Manufacturer), service în România
  • Factură pe firmă la cerere
  • Card, ramburs sau ordin de plată

Descriere

Rasnita electrica Heinner HCG-150SS, capacitate: 50g, putere: 150W, carcasa din inox, lama din inox, operare prin apasarea capacului, inox.

Specificații

Greutate0.73 kg
Inaltime19.00 cm
Latime10.00 cm
Adancime10.00 cm
Tip rasnireUscata
Material carcasăPlastic & Metal
Putere150W
Capacitate50g
Material lameInox

Recenzii

Nu există recenzii pentru acest produs. Fii primul care lasă o recenzie!

Recenziile pot fi scrise doar de clienții care au cumpărat produsul — le marcăm cu „achiziție verificată”.

Pentru a lăsa o recenzie, te rugăm să te autentifici

Livrare și retur

  • Produsul se aduce de la distribuitor la confirmarea comenzii și ajunge în 7-14 zile lucrătoare.
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 36 months (Manufacturer), service în România
  • Card, ramburs sau ordin de plată
Retur / Anulare →

Produse similare

  • Server Hargita SRL
  • Retur 14 zile
  • Garanție legală 2 ani
  • Factură pe firmă

Folosim cookie-uri

Cookie-urile necesare fac site-ul să funcționeze — coșul, contul, plata. Pentru statistici și pentru reclame personalizate avem nevoie de acordul tău, pe care îl poți retrage oricând.

Politica de cookiesPolitica de confidențialitate