RightChoice
OtterBox Exo Edge Series for Apple Watch Series SE (2nd/1st gen)/6/5/4 - 40mm, Summer Sunset, Case, Smartwatch, Pink, Apple, Watch Series SE (2nd/1st gen)/6/5/4 - 40mm, Polycarbonate (PC), Thermoplastic elastomer (TPE)
Otterbox

OtterBox Exo Edge Series for Apple Watch Series SE (2nd/1st gen)/6/5/4 - 40mm, Summer Sunset, Case, Smartwatch, Pink, Apple, Watch Series SE (2nd/1st gen)/6/5/4 - 40mm, Polycarbonate (PC), Thermoplastic elastomer (TPE)

SKU: OX77-81215Cod: 0840104239001

Specificații principale

Product type
Case
Compatible device type
Smartwatch
Product colour
Pink
Width
45.5 mm
Depth
11.9 mm
Height
48.3 mm
Vezi toate specificațiile (27) ↓
62,00 Lei51,24 Lei fără TVA
Stoc furnizorlivrare în 7-14 zile lucrătoare
1
Ai nevoie de mai multe bucăți?Cere ofertă →
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 0m (Manufacturer), service în România
  • Factură pe firmă la cerere
  • Card, ramburs sau ordin de plată

Descriere

OtterBox Exo Edge Series for Apple Watch Series SE (2nd/1st gen)/6/5/4 - 40mm, Summer Sunset

Specificații

Product typeCase
Compatible device typeSmartwatch
Product colourPink
Width45.5 mm
Depth11.9 mm
Height48.3 mm
Quantity per pack1 pc(s)
Products per master (outer) case24 pc(s)
Master (outer) case gross weight998.86 g
Master (outer) case length285.8 mm
CompatibilitateWatch Series SE (2nd/1st gen)/6/5/4 - 40mm
Compatibilitate brandApple
Culoare produsPink
MaterialPolycarbonate (PC),Thermoplastic elastomer (TPE)
Funcții protecțieBump resistant
Tip produsCase
Compatible device typeSmartwatch
CuloareSummer Sunset
Țară de origineChina
Lățime45.5 mm
Greutate4.54 g
Adâncime11.9 mm
Înălțime48.3 mm
Înălțime pachet90.4 mm
Lățime pachet90.4 mm
Adâncime pachet19.1 mm
Greutate pachet35.54 g

Recenzii

Nu există recenzii pentru acest produs. Fii primul care lasă o recenzie!

Recenziile pot fi scrise doar de clienții care au cumpărat produsul — le marcăm cu „achiziție verificată”.

Pentru a lăsa o recenzie, te rugăm să te autentifici

Livrare și retur

  • Produsul se aduce de la distribuitor la confirmarea comenzii și ajunge în 7-14 zile lucrătoare.
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 0m (Manufacturer), service în România
  • Card, ramburs sau ordin de plată
Retur / Anulare →

Produse similare

  • Server Hargita SRL
  • Retur 14 zile
  • Garanție legală 2 ani
  • Factură pe firmă

Folosim cookie-uri

Cookie-urile necesare fac site-ul să funcționeze — coșul, contul, plata. Pentru statistici și pentru reclame personalizate avem nevoie de acordul tău, pe care îl poți retrage oricând.

Politica de cookiesPolitica de confidențialitate