RightChoice
Newland NLS-EX-232-01, Black, RS-232, RJ-45, 31 V, 72.5 mm, 88.7 mm
Newland

Newland NLS-EX-232-01, Black, RS-232, RJ-45, 31 V, 72.5 mm, 88.7 mm

SKU: N1NLS-EX-232-01

Specificații principale

Product colour
Black
Width
72.5 mm
Depth
88.7 mm
Height
24.2 mm
Culoare produs
Black
Input voltage
31 V
Vezi toate specificațiile (13) ↓
341,00 Lei281,82 Lei fără TVA
Stoc furnizorlivrare în 7-14 zile lucrătoare
1
Ai nevoie de mai multe bucăți?Cere ofertă →
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 0m (Manufacturer), service în România
  • Factură pe firmă la cerere
  • Card, ramburs sau ordin de plată

Descriere

Newland NLS-EX-232-01

Specificații

Product colourBlack
Width72.5 mm
Depth88.7 mm
Height24.2 mm
Culoare produsBlack
Input voltage31 V
Conector 1RS-232
Conector 2RJ-45
Lățime72.5 mm
Adâncime88.7 mm
Înălțime24.2 mm
Temperatură de funcționare-20 - 60 °C
Temperatură de depozitare5 - 95 °C

Recenzii

Nu există recenzii pentru acest produs. Fii primul care lasă o recenzie!

Recenziile pot fi scrise doar de clienții care au cumpărat produsul — le marcăm cu „achiziție verificată”.

Pentru a lăsa o recenzie, te rugăm să te autentifici

Livrare și retur

  • Produsul se aduce de la distribuitor la confirmarea comenzii și ajunge în 7-14 zile lucrătoare.
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 0m (Manufacturer), service în România
  • Card, ramburs sau ordin de plată
Retur / Anulare →

Produse similare

  • Server Hargita SRL
  • Retur 14 zile
  • Garanție legală 2 ani
  • Factură pe firmă

Folosim cookie-uri

Cookie-urile necesare fac site-ul să funcționeze — coșul, contul, plata. Pentru statistici și pentru reclame personalizate avem nevoie de acordul tău, pe care îl poți retrage oricând.

Politica de cookiesPolitica de confidențialitate