RightChoice
Multifunctional inkjet HP Smart Tank 750, CISS, format A4, Color, Duplex, Wi-Fi
HP

Multifunctional inkjet HP Smart Tank 750, CISS, format A4, Color, Duplex, Wi-Fi

SKU: 0cde78d32204d7d782e57e664ade4a89Cod: 6UU47A

Specificații principale

Alimentare
100 - 240 V
Cabluri
Cablu alimentare.
Dimensiuni echipament
53.55 x 440.73 x 249.63 mm
Greutate
7.70 kg
Putere Consumata
0.1 watts (off), 1.10 watts (sleep)
ADF
Da
Vezi toate specificațiile (53) ↓
1.712,00 Lei1.414,88 Lei fără TVA
Stoc furnizorlivrare în 7-14 zile lucrătoare
1
Ai nevoie de mai multe bucăți?Cere ofertă →
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 12 months (Manufacturer), service în România
  • Factură pe firmă la cerere
  • Card, ramburs sau ordin de plată

Descriere

Multifunctional inkjet color HP Smart Tank 750 All-in-One, Format A4, Functii:Imprimare, scanare, copiere, viteza printare: 23ppm mono, 22ppm color,FPO. 14sec., Duplex, Volum lunar recomandat: 400-800 pagini, max. 5000pagini, rezolutie: 4800 x 1200 dpi, Limbaje printare: HP PCL 3 GUI ,Interfata: USB,LAN,WI-FI, Ecran LCD 2 linii, Procesor: 800Mhz, Memorie:256 MB, Capacitate hartie: 250 coli,ADF 35 coli, Scanner Plat, SenzorCIS, Format fişier scanat: JPG; PDF; PNG; TIFF, Rezolutie: 1200 x 1200dpi, Viteza copiere: 13 cpm, Rezolutie copiere: 600 dpi, Până la 99 decopii, Zoom: 25 la 400%, Dimensiuni: 42.75 x 36.40 x 19.86 cm, 6.38kg,Se livreaza cu cartuse incluse, Foloseste ulterior: HP GT53 90-ml Blackbottle (~4000 pages); HP 53XL 135-ml Black bottle (~6000 pages); HP GT5270-ml Cyan bottle (~8000 pages); HP GT52 70-ml Magenta bottle (~8000pages); HP GT52 70-ml Yellow bottle (~8000 pages) culoare: White/Grey.

Specificații

Alimentare100 - 240 V
CabluriCablu alimentare.
Dimensiuni echipament53.55 x 440.73 x 249.63 mm
Greutate7.70 kg
Putere Consumata0.1 watts (off), 1.10 watts (sleep)
ADFDa
FormatA4
Tehnologie de printareInkjet
Mod tiparireColor
DuplexDa
Functii disponibileImprimare, Copiere, Scanare
Memorie maxima256 MB
Memorie Standard256 MB
Numar copii maxim/luna5000 pagini
Numar copii recomandat/luna400-800 pagini
Prima pagina14 sec
Procesor800 MHz
Sistem de operareWindows 11, Windows 10, Windows 7 Service Pack 1 (SP1): 32-bit or 64-bit, 2 GB available hard disk space, Internet connection, Internet Explorer; macOS v10.14 Mojave, macOS v10.15 Catalina, macOS v11 Big Sur; 2 GB HD; Internet required
USB 2.0Hi-Speed USB 2.0
BluetoothDa
ReteaDa
AlteleNiveluri de gri: 256
Consumabile incluseDa
Capacitate ADF imprimare35 pagini
Tava iesire hartie standard100 coli
Tip consumabilCerneala
Alimentare hartie standard250 coli
Capacitate cartus1VV21AE - HP Black GT53XL (6000 pag), M0H54AE - HP Cyan GT52 (8000 pag), M0H55AE - HP Magenta GT52 (8000 pag), M0H56AE - HP Yellow GT52 (8000 pag)
Formate suportateA4; A5; A6; B5 (JIS); Envelope (DL, C5, C6, Chou #3, Chou #4); Card (Hagaki, Ofuku Hagaki)
Greutate mediu printarePlain paper: 60 to 105 g/m², Envelopes: 75 to 90 g/m², Cards: up to 200 g/m², Photo paper: up to 250 g/m²
Tip mediu printareLetter; Legal; Government Legal; Executive; Statement; 4 x 6 in; 5 x 7 in; 8 x 10 in; L; Photo 2L; Envelope( #10, Monarch, 5.5 bar); Card (4 x 6 in, 5 x 8 in)
Copiere multipla99 coli
Rezolutie la copiere monocrom600 dpi
Viteza de copiere color6 cpm
Viteza de copiere monocrom13 cpm
Zoom copiere25-400
Limbaj imprimantaHP, PCL 3, GUI
Printare Cloud si mobilaApple AirPrint; Chrome OS; HP Print Service Plugin (Android printing); HP Smart app; Mopria™ certified; Wi-Fi Direct Printing
Rezolutie la printare monocrom1200 x 1200 dpi
Viteza de printare color9 ppm
Duplex imprimareDa
Rezolutie la printare color4800 x 1200 dpi
Viteza de printare monocrom15 ppm
Suprafata maxima scanare216 x 297 mm
Adancime de culoare24 bit
Rezolutie de scanare600 x 600 dpi
Tip scannerContact image sensor (CISS)
Viteza de scanare color3.5 ipm
Viteza de scanare mocrom8 ipm
MF-FormatA4
Color-or-MonoColor
MF-InterfaceUSB+WLAN
Monthly-Volumemax-5.000pgs

Recenzii

Nu există recenzii pentru acest produs. Fii primul care lasă o recenzie!

Recenziile pot fi scrise doar de clienții care au cumpărat produsul — le marcăm cu „achiziție verificată”.

Pentru a lăsa o recenzie, te rugăm să te autentifici

Livrare și retur

  • Produsul se aduce de la distribuitor la confirmarea comenzii și ajunge în 7-14 zile lucrătoare.
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 12 months (Manufacturer), service în România
  • Card, ramburs sau ordin de plată
Retur / Anulare →

Produse similare

  • Server Hargita SRL
  • Retur 14 zile
  • Garanție legală 2 ani
  • Factură pe firmă

Folosim cookie-uri

Cookie-urile necesare fac site-ul să funcționeze — coșul, contul, plata. Pentru statistici și pentru reclame personalizate avem nevoie de acordul tău, pe care îl poți retrage oricând.

Politica de cookiesPolitica de confidențialitate