RightChoice
Multicooker Cu Presiune Heinner HPCK-38B
HEINNER

Multicooker Cu Presiune Heinner HPCK-38B

SKU: 4ee5da760e15a3625e62d10525d56276Cod: HPCK-38BK

Specificații principale

Greutate
6.10 kg
Inaltime
32.00 cm
Latime
33.00 cm
Adancime
31.00 cm
Tip multicooker
Cu presiune
Vas
Antiaderent, 3.8L
Vezi toate specificațiile (10) ↓
599,00 Lei495,04 Lei fără TVA
Stoc furnizorlivrare în 7-14 zile lucrătoare
1
Ai nevoie de mai multe bucăți?Cere ofertă →
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 36 months (Manufacturer), service în România
  • Factură pe firmă la cerere
  • Card, ramburs sau ordin de plată

Descriere

Multicooker cu gatire la presiune Heinner HPCK-38BK, capacitate maxima: 5.7L, capacitate neta de gatire: 3.8L, vas antiaderent detasabil, 14 programe presetate, timp de gatire ajustabil, temporizator 24 ore, sistem de siguranta, afisaj LED, putere: 1000W, inox cu finisaj negru

Specificații

Greutate6.10 kg
Inaltime32.00 cm
Latime33.00 cm
Adancime31.00 cm
Tip multicookerCu presiune
VasAntiaderent, 3.8L
Capacitate3.8L
Tip controlTouch
Accesorii incluseLingura pentru orez Lingura pentru supa Pahar gradat
FunctiiAfisaj LED 14 programe de preparare Program preparare manuala Sistem de siguranta Timer 24H

Recenzii

Nu există recenzii pentru acest produs. Fii primul care lasă o recenzie!

Recenziile pot fi scrise doar de clienții care au cumpărat produsul — le marcăm cu „achiziție verificată”.

Pentru a lăsa o recenzie, te rugăm să te autentifici

Livrare și retur

  • Produsul se aduce de la distribuitor la confirmarea comenzii și ajunge în 7-14 zile lucrătoare.
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 36 months (Manufacturer), service în România
  • Card, ramburs sau ordin de plată
Retur / Anulare →

Produse similare

  • Server Hargita SRL
  • Retur 14 zile
  • Garanție legală 2 ani
  • Factură pe firmă

Folosim cookie-uri

Cookie-urile necesare fac site-ul să funcționeze — coșul, contul, plata. Pentru statistici și pentru reclame personalizate avem nevoie de acordul tău, pe care îl poți retrage oricând.

Politica de cookiesPolitica de confidențialitate