RightChoice
HP MONITOR 23.8" S3 Pro 324pf FHD 3yw
HP

HP MONITOR 23.8" S3 Pro 324pf FHD 3yw

SKU: f9d91195d7a1329904f2d7b104b2b3beCod: 9U5J5UT

Specificații principale

HP GTIN (EAN/UPC)
198122621231
Curbat
Nu
Luminozitate
250 cd/m²
Panel
IPS
Diagonala
23.8 inch
Montare
100x100 mm VESA
Vezi toate specificațiile (140) ↓
515,00 Lei425,62 Lei fără TVA
Stoc furnizorlivrare în 7-14 zile lucrătoare
1
Ai nevoie de mai multe bucăți?Cere ofertă →
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 36 months (Manufacturer), service în România
  • Factură pe firmă la cerere
  • Card, ramburs sau ordin de plată

Descriere

Monitor 23.8" HP Series 3 Pro, LED, IPS, FHD 1920x1080, 16:9, 5 ms, 250 cd/m², 1000:1 static / 8000000:1 dinamic, 178°/178°, 1x VGA/ 1x DP 1.2/ 1x HDMI 1.4, Tilt: -5 to +23°, VESA 100x100, Black, 3yw

Specificații

HP GTIN (EAN/UPC)198122621231
CurbatNu
Luminozitate250 cd/m²
PanelIPS
Diagonala23.8 inch
Montare100x100 mm VESA
Rezolutie1920 x 1080 pixeli
Timp de raspuns5ms GtG
Unghi vizibilitate178°H / 178°V
Dimensiune punct0.28 mm
Rata refresh verticala50-100 Hz (HDMI, DisplayPort)
Rata refresh orizontala30-80 kHz (VGA), 30-115 kHz (HDMI, DisplayPort)
Inclinare-5 to +23°
AccesoriiMonitor; HDMI cable; Warranty card; Quick Setup Poster; AC power cord 7
Putere Consumata30 W (maximum), 20 W (typical), 0.5 W (standby)
Dimensiuni538.9 x 51.4 x 323.6 mm
Greutate3.77 kg
Altele100 - 240 VAC 50/60 Hz
DisplayLED
Aspect ratio16:9
FreeSyncNu
Rată de reîmprospătareN/A
HDRNu
Flicker FreeDa
Market positioningBusiness
Detachable standDa
Culoare picioareBlack
Distanță între pixeli0.28 x 0.28 mm
Număr culori afișaj16.7 million colours
Luminozitate afișaj (tipică)250 cd/m²
Colour depth8 bit
Standard gamă de culoriNTSC
Diagonală ecran60.5 cm (23.8)
Diagonală afișaj (metric)60.5 cm
Unghi vizualizare, orizontal178°
Unghi vizualizare, vertical178°
Digital horizontal frequency30 - 115 kHz
Interval scanare verticală50 - 100 Hz
Digital vertical frequency50 - 100 Hz
Rezoluție ecran1920 x 1080 pixels
Tip HDFull HD
Timp de răspuns5 ms
Haze rate25%
Duritate suprafață3H
Interval scanare orizontală30 - 115 kHz
Formă ecranFlat
Rată de reîmprospătare100 Hz
Densitate pixeli93 ppi
Tip măsurare timp de răspunsGTG (Gray to Gray)
Raport contrast (dinamic)8000000:1
NTSC coverage (typical)72%
Tip panouIPS
Ecran anti-reflexieDa
Raport de aspect16:9
Iluminare LEDDa
Ecran tactilNu
Suprafață ecranMatt
Dimensiune vizibilă, orizontal52.7 cm
Dimensiune vizibilă, vertical29.6 cm
Tehnologie afișajLCD
Tip retroiluminareEdge LED
Raport contrast (tipic)1000:1
Gamă de culori72%
Slot antifurtDa
Meniu pe ecran (OSD)Da
Interval unghi înclinare-5 - 23°
Reglare înălțimeNu
Montare VESADa
Interfață montare panou100 x 100 mm
Reglare înclinareDa
USB Type-CNu
Display port1
VGA1
ThunderboltNu
Cameră integratăNu
Difuzoare integrateNu
Umiditate de depozitare20 - 80%
Temperatură de funcționare5 - 35 °C
Umiditate de funcționare5 - 95%
Înălțime323.6 mm
Lățime538.9 mm
Adâncime51.4 mm
Greutate3.77 kg
Țară de origineChina, Thailand
UNSPSC-code43211902
Ghid pornire rapidăDa
Cabluri incluseAC, HDMI
Software inclusHP Display Center; HP Client Management Script Library
Suport inclusDa
Lățime pachet595 mm
Adâncime pachet124 mm
Înălțime pachet391 mm
Greutate pachet5.86 kg
Tip ambalajBox
NVIDIA G-SYNCNu
AMD FreeSyncNu
Tehnologie fără pâlpâireDa
Tehnologie Low Blue LightDa
HP segmentBusiness
Versiune HDMI1.4
Porturi VGA1
Ieșire căștiNu
HDCPDa
HDMIDa
Porturi HDMI1
Versiune DisplayPort1.2
Hub USB integratNu
Număr porturi DisplayPort1
Consum energie (oprit)0.3 W
Clasă eficiență energetică (HDR)D
Scală eficiență energeticăA to G
Consum energie (SDR) per 1000 ore14 kWh
Consum energie (standby)0.5 W
Tensiune intrare AC100 - 240 V
Consum energie (tipic)20 W
Consum energie (maxim)30 W
Clasă eficiență energetică (SDR)D
Tip sursă alimentareInternal
Certificate sustenabilitateENERGY STAR
General Product Safety Regulation (GPSR) URLhttps://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true
Diagonala monitor23.8"
Luminozitate maximă250 cd/m²
DisplayPortDa
Rata de aspect16:9
DVINu
PortabilNu
Tip panelIPS
Timp de raspuns monitor5 ms
Ecran Curbat:Nu
WebcamNu
Boxe integrateNu
Montare VESADa
G-SyncNu
Lățime (cu suport)538.9 mm
Adâncime (cu suport)180.5 mm
Lățime (fără suport)538.9 mm
Adâncime (fără suport)51.4 mm
Înălțime (fără suport)323.6 mm
Înălțime (cu suport)397.9 mm
Greutate (cu suport)3.77 kg

Recenzii

Nu există recenzii pentru acest produs. Fii primul care lasă o recenzie!

Recenziile pot fi scrise doar de clienții care au cumpărat produsul — le marcăm cu „achiziție verificată”.

Pentru a lăsa o recenzie, te rugăm să te autentifici

Livrare și retur

  • Produsul se aduce de la distribuitor la confirmarea comenzii și ajunge în 7-14 zile lucrătoare.
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 36 months (Manufacturer), service în România
  • Card, ramburs sau ordin de plată
Retur / Anulare →

Produse similare

  • Server Hargita SRL
  • Retur 14 zile
  • Garanție legală 2 ani
  • Factură pe firmă

Folosim cookie-uri

Cookie-urile necesare fac site-ul să funcționeze — coșul, contul, plata. Pentru statistici și pentru reclame personalizate avem nevoie de acordul tău, pe care îl poți retrage oricând.

Politica de cookiesPolitica de confidențialitate