RightChoice
GTS Electronics GTS HMC9000-LI(24), Lithium-Ion (Li-Ion), 2600 mAh, 7.2 V, 41.4 mm, 24.2 mm, 74.6 mm
GTS Electronics

GTS Electronics GTS HMC9000-LI(24), Lithium-Ion (Li-Ion), 2600 mAh, 7.2 V, 41.4 mm, 24.2 mm, 74.6 mm

SKU: GFHMC9000-LI(24)Cod: 5656565656562

Specificații principale

Battery technology
Lithium-Ion (Li-Ion)
Battery capacity
2600 mAh
Battery voltage
7.2 V
Width
41.4 mm
Depth
24.2 mm
Height
74.6 mm
Vezi toate specificațiile (15) ↓
269,00 Lei222,31 Lei fără TVA
Stoc furnizorlivrare în 7-14 zile lucrătoare
1
Ai nevoie de mai multe bucăți?Cere ofertă →
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 0m (Manufacturer), service în România
  • Factură pe firmă la cerere
  • Card, ramburs sau ordin de plată

Descriere

GTS HMC9000-LI(24)

Specificații

Battery technologyLithium-Ion (Li-Ion)
Battery capacity2600 mAh
Battery voltage7.2 V
Width41.4 mm
Depth24.2 mm
Height74.6 mm
Number of batteries included1 pc(s)
Tehnologie baterieLithium-Ion (Li-Ion)
Capacitate baterie2600 mAh
Battery voltage7.2 V
Greutate122 g
Înălțime74.6 mm
Lățime41.4 mm
Adâncime24.2 mm
Number of batteries included1 pc(s)

Recenzii

Nu există recenzii pentru acest produs. Fii primul care lasă o recenzie!

Recenziile pot fi scrise doar de clienții care au cumpărat produsul — le marcăm cu „achiziție verificată”.

Pentru a lăsa o recenzie, te rugăm să te autentifici

Livrare și retur

  • Produsul se aduce de la distribuitor la confirmarea comenzii și ajunge în 7-14 zile lucrătoare.
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 0m (Manufacturer), service în România
  • Card, ramburs sau ordin de plată
Retur / Anulare →

Produse similare

  • Server Hargita SRL
  • Retur 14 zile
  • Garanție legală 2 ani
  • Factură pe firmă

Folosim cookie-uri

Cookie-urile necesare fac site-ul să funcționeze — coșul, contul, plata. Pentru statistici și pentru reclame personalizate avem nevoie de acordul tău, pe care îl poți retrage oricând.

Politica de cookiesPolitica de confidențialitate