RightChoice
GTS Electronics GTS HCN70-LI, Battery, Intermec, CN70, CN70e, Black, Lithium-Ion (Li-Ion), 4000 mAh
GTS Electronics

GTS Electronics GTS HCN70-LI, Battery, Intermec, CN70, CN70e, Black, Lithium-Ion (Li-Ion), 4000 mAh

SKU: GFHCN70-LICod: 5656565656562

Specificații principale

Product type
Battery
Brand compatibility
Intermec
Compatible products
CN70
Width
55.1 mm
Depth
73.1 mm
Height
17.1 mm
Vezi toate specificațiile (17) ↓
467,00 Lei385,95 Lei fără TVA
Stoc furnizorlivrare în 7-14 zile lucrătoare
1
Ai nevoie de mai multe bucăți?Cere ofertă →
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 0m (Manufacturer), service în România
  • Factură pe firmă la cerere
  • Card, ramburs sau ordin de plată

Descriere

GTS HCN70-LI

Specificații

Product typeBattery
Brand compatibilityIntermec
Compatible productsCN70
Width55.1 mm
Depth73.1 mm
Height17.1 mm
Culoare produsBlack
Compatibilitate brandIntermec
Tip produsBattery
Compatible productsCN70, CN70e
Tehnologie baterieLithium-Ion (Li-Ion)
Capacitate baterie4000 mAh
Battery voltage3.7 V
Greutate98 g
Înălțime17.1 mm
Lățime55.1 mm
Adâncime73.1 mm

Recenzii

Nu există recenzii pentru acest produs. Fii primul care lasă o recenzie!

Recenziile pot fi scrise doar de clienții care au cumpărat produsul — le marcăm cu „achiziție verificată”.

Pentru a lăsa o recenzie, te rugăm să te autentifici

Livrare și retur

  • Produsul se aduce de la distribuitor la confirmarea comenzii și ajunge în 7-14 zile lucrătoare.
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 0m (Manufacturer), service în România
  • Card, ramburs sau ordin de plată
Retur / Anulare →

Produse similare

  • Server Hargita SRL
  • Retur 14 zile
  • Garanție legală 2 ani
  • Factură pe firmă

Folosim cookie-uri

Cookie-urile necesare fac site-ul să funcționeze — coșul, contul, plata. Pentru statistici și pentru reclame personalizate avem nevoie de acordul tău, pe care îl poți retrage oricând.

Politica de cookiesPolitica de confidențialitate