RightChoice
Gigabyte B850M Eagle WIFI6E
GIGABYTE

Gigabyte B850M Eagle WIFI6E

SKU: a756e6e3c0723d8baded76a45c1cae9cCod: B850M EAGLE WF6E

Specificații principale

Lithium weight per battery
0.07 g
Battery weight
3 g
Număr celule baterie
1
Tehnologie baterie
Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2)
Tip baterie
CR2032
ACPI version
5.0
Vezi toate specificațiile (111) ↓
950,00 Lei785,12 Lei fără TVA
Stoc furnizorlivrare în 7-14 zile lucrătoare
1
Ai nevoie de mai multe bucăți?Cere ofertă →
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 24 months (Manufacturer), service în România
  • Factură pe firmă la cerere
  • Card, ramburs sau ordin de plată

Descriere

GIGABYTE B850M EAGLE WIFI6E. Processor manufacturer: AMD, Processor socket: Socket AM5, Compatible processor series: AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series. Supported memory types: DDR5-SDRAM, Maximum internal memory: 256 GB, Memory slots type: DIMM. Supported storage drive interfaces: M.2, PCI Express 4.0, PCI Express 5.0, SATA III, Supported storage drive types: HDD & SSD, RAID levels: 0, 1, 5, 10. Maximum resolution: 4096 x 2160 pixels. Ethernet interface type: 2.5 Gigabit Ethernet, LAN controller: Realtek RTL8125, Top Wi-Fi standard: Wi-Fi 6E (802.11ax)

Specificații

Lithium weight per battery0.07 g
Battery weight3 g
Număr celule baterie1
Tehnologie baterieLithium-Manganese Dioxide (LiMnO2)
Tip baterieCR2032
ACPI version5.0
Desktop Management Interface (DMI) version2.7
System Management BIOS (SMBIOS) version2.7
Tip BIOSUEFI AMI
Dimensiune memorie BIOS256 Mbit
Clear CMOS jumperDa
1st M.2 largest key size25110
1st M.2 highest PCI Express generation5.0
2nd M.2 largest key size22110
2nd M.2 highest PCI Express generation4.0
PCI Express x16 (Gen 3.x) slots1
PCI Express x16 (Gen 5.x) slots1
Number of M.2 (M) slots2
Tip răcirePassive
Cip audioRealtek ALC897
Canale ieșire audio7.1 channels
Componentă pentruPC
PC health monitoringFan, Temperature, Voltage, Water cooling
Sisteme Windows suportateWindows 10 x64, Windows 11 x64
Format placă de bazămicro ATX
Familie chipsetAMD
Chipset placă de bazăAMD B850
Culoare produsDark brown
Tip sursă de energieATX
DirectX version12.0
Rezoluție maximă4096 x 2160 pixels
HDCPDa
Versiune HDCP2.3
Suport procesare paralelăNot supported
Conectori USB 2.02
Conectori USB 3.2 Gen 11
Număr conectori SATA III4
Conector audio panou frontalDa
Conector ATX (24-pin)Da
Conector ventilator CPUDa
Număr conectori ventilator carcasă2
Conector EPS (8-pin)Da
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) connectors1
Front panel connectorDa
Număr conectori ventilator CPU2
Conector TPMDa
Number of water pump connectors2
RGB LED pin headerDa
Number of RGB LED pin headers4
Number of EPS power connectors (8-pin)1
Conector alimentare 12VDa
Țară de origineChina
Products per shipping (inner) case1 pc(s)
Compatibilitate ECCNon-ECC
Frecvență max memorie suportată8200 MHz
Supported memory clock speeds8200,8000,7950,7900,7800,7600,7400,7200,7000,6800,6600,6400,6200,6000,5800,5600,5200,4800,4400 MHz
Număr sloturi memorie4
Tip sloturi memorieDIMM
Memorie unbufferedDa
Tipuri memorie suportateDDR5-SDRAM
Memorie maximă256 GB
Maximum internal memory per slot64 GB
Canale memorieDual-channel
Standard Wi-FiWi-Fi 6E (802.11ax)
Ethernet LANDa
Wi-FiDa
Model controller WLANRealtek RTL8852CE
Tip interfață Ethernet2.5 Gigabit Ethernet
LAN controllerRealtek RTL8125
BluetoothDa
Versiune Bluetooth5.3
Greutate12.6 kg
Software inclusNorton® Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software
Batteries includedDa
Antenă inclusăDa
Șuruburi incluseDa
Înălțime pachet68 mm
Lățime pachet270 mm
Adâncime pachet268 mm
Greutate pachet1.46 kg
Soclu procesorSocket AM5
Supported processor socketsSocket AM5
Serii procesor compatibileAMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series
Producător procesorAMD
Conector antenă WiFi-AP2
DVI-D ports quantity0
Porturi VGA0
PS/2 ports quantity1
Porturi USB 3.2 Type-C0
Număr porturi USB 2.04
Număr porturi DisplayPort2
Intrare linie (Line-in)Da
Versiune DisplayPort1.4
Număr porturi USB 3.2 Type-A Gen 21
Porturi USB 3.2 Type-A2
Porturi HDMI1
Versiune HDMI2.1
Porturi USB 3.2 Gen 1 Type-C1
Intrare microfonDa
Ieșiri căști1
Porturi Ethernet (RJ-45)1
Interfețe stocare suportateM.2, PCI Express 4.0, PCI Express 5.0, SATA III
Număr unități stocare suportate6
Suport RAIDDa
Tipuri unități stocare suportateHDD & SSD
Număr HDD-uri suportate4
Niveluri RAID0, 1, 5, 10
Perioadă garanție3 year(s)
Înălțime35 mm
Lățime244 mm
Adâncime24.4 mm

Recenzii

Nu există recenzii pentru acest produs. Fii primul care lasă o recenzie!

Recenziile pot fi scrise doar de clienții care au cumpărat produsul — le marcăm cu „achiziție verificată”.

Pentru a lăsa o recenzie, te rugăm să te autentifici

Livrare și retur

  • Produsul se aduce de la distribuitor la confirmarea comenzii și ajunge în 7-14 zile lucrătoare.
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 24 months (Manufacturer), service în România
  • Card, ramburs sau ordin de plată
Retur / Anulare →

Produse similare

  • Server Hargita SRL
  • Retur 14 zile
  • Garanție legală 2 ani
  • Factură pe firmă

Folosim cookie-uri

Cookie-urile necesare fac site-ul să funcționeze — coșul, contul, plata. Pentru statistici și pentru reclame personalizate avem nevoie de acordul tău, pe care îl poți retrage oricând.

Politica de cookiesPolitica de confidențialitate