RightChoice
Getac GDODEA, Getac, UX10, Black
Getac

Getac GDODEA, Getac, UX10, Black

SKU: GCGDODEACod: 4007123652891

Specificații principale

Basic device type
Tablet
Brand compatibility
Getac
Compatibility
UX10
Width
209.9 mm
Depth
229.1 mm
Height
159.7 mm
Vezi toate specificațiile (33) ↓
2.072,00 Lei1.712,40 Lei fără TVA
Stoc furnizorlivrare în 7-14 zile lucrătoare
1
Ai nevoie de mai multe bucăți?Cere ofertă →
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 0m (Manufacturer), service în România
  • Factură pe firmă la cerere
  • Card, ramburs sau ordin de plată

Descriere

Getac GDODEA

Specificații

Basic device typeTablet
Brand compatibilityGetac
CompatibilityUX10
Width209.9 mm
Depth229.1 mm
Height159.7 mm
Weight810 g
Product colourBlack
Culoare produsBlack
CompatibilitateUX10
Compatibilitate brandGetac
Basic device typeTablet
Slot antifurtDa
Tip slot antifurtKensington
BluetoothNu
Porturi Ethernet (RJ-45)1
Mufă DC-inDa
Număr porturi USB 2.02
USB hubDa
HDMIDa
Audio output3.5 mm
RS-232 interfaceDa
Serial ports quantity1
Porturi USB 3.2 Type-A2
Porturi HDMI1
Porturi VGA1
Audio inputDa
Tip sursă de energieAC,DC
Power plug typeType C
Greutate810 g
Înălțime159.7 mm
Lățime209.9 mm
Adâncime229.1 mm

Recenzii

Nu există recenzii pentru acest produs. Fii primul care lasă o recenzie!

Recenziile pot fi scrise doar de clienții care au cumpărat produsul — le marcăm cu „achiziție verificată”.

Pentru a lăsa o recenzie, te rugăm să te autentifici

Livrare și retur

  • Produsul se aduce de la distribuitor la confirmarea comenzii și ajunge în 7-14 zile lucrătoare.
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 0m (Manufacturer), service în România
  • Card, ramburs sau ordin de plată
Retur / Anulare →

Produse similare

  • Server Hargita SRL
  • Retur 14 zile
  • Garanție legală 2 ani
  • Factură pe firmă

Folosim cookie-uri

Cookie-urile necesare fac site-ul să funcționeze — coșul, contul, plata. Pentru statistici și pentru reclame personalizate avem nevoie de acordul tău, pe care îl poți retrage oricând.

Politica de cookiesPolitica de confidențialitate