RightChoice
Gamber Johnson InfoCase FM-XBKHS-ET4X10, Strap, Black, Acetal, Polycarbonate (PC), Velcro, Zebra, ET40/45, 167.6 mm
Gamber Johnson

Gamber Johnson InfoCase FM-XBKHS-ET4X10, Strap, Black, Acetal, Polycarbonate (PC), Velcro, Zebra, ET40/45, 167.6 mm

SKU: GJFM-XBKHS-ET4X10Cod: 0703674563962

Specificații principale

Product type
Strap
Product colour
Black
Material
Acetal
Width
167.6 mm
Depth
20.3 mm
Height
124.5 mm
Vezi toate specificațiile (17) ↓
273,00 Lei225,62 Lei fără TVA
Stoc furnizorlivrare în 7-14 zile lucrătoare
1
Ai nevoie de mai multe bucăți?Cere ofertă →
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 0m (Manufacturer), service în România
  • Factură pe firmă la cerere
  • Card, ramburs sau ordin de plată

Descriere

InfoCase FM-XBKHS-ET4X10

Specificații

Product typeStrap
Product colourBlack
MaterialAcetal
Width167.6 mm
Depth20.3 mm
Height124.5 mm
Quantity per pack1 pc(s)
Culoare produsBlack
CompatibilitateET40/45
Compatibilitate brandZebra
Tip produsStrap
MaterialAcetal,Polycarbonate (PC),Velcro
Easy to installDa
Greutate73.7 g
Lățime167.6 mm
Adâncime20.3 mm
Înălțime124.5 mm

Recenzii

Nu există recenzii pentru acest produs. Fii primul care lasă o recenzie!

Recenziile pot fi scrise doar de clienții care au cumpărat produsul — le marcăm cu „achiziție verificată”.

Pentru a lăsa o recenzie, te rugăm să te autentifici

Livrare și retur

  • Produsul se aduce de la distribuitor la confirmarea comenzii și ajunge în 7-14 zile lucrătoare.
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 0m (Manufacturer), service în România
  • Card, ramburs sau ordin de plată
Retur / Anulare →

Produse similare

  • Server Hargita SRL
  • Retur 14 zile
  • Garanție legală 2 ani
  • Factură pe firmă

Folosim cookie-uri

Cookie-urile necesare fac site-ul să funcționeze — coșul, contul, plata. Pentru statistici și pentru reclame personalizate avem nevoie de acordul tău, pe care îl poți retrage oricând.

Politica de cookiesPolitica de confidențialitate