RightChoice
Gamber Johnson Gamber-Johnson 7160-1807-02, Zebra, ET4X 10", Grey
Gamber Johnson

Gamber Johnson Gamber-Johnson 7160-1807-02, Zebra, ET4X 10", Grey

SKU: GJ7160-1807-02

Specificații principale

Basic device type
Tablet
Brand compatibility
Zebra
Compatibility
ET4X 10"
Width
196.9 mm
Depth
71.1 mm
Height
256.5 mm
Vezi toate specificațiile (25) ↓
1.296,00 Lei1.071,07 Lei fără TVA
Stoc furnizorlivrare în 7-14 zile lucrătoare
1
Ai nevoie de mai multe bucăți?Cere ofertă →
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 0m (Manufacturer), service în România
  • Factură pe firmă la cerere
  • Card, ramburs sau ordin de plată

Descriere

Gamber-Johnson 7160-1807-02

Specificații

Basic device typeTablet
Brand compatibilityZebra
CompatibilityET4X 10"
Width196.9 mm
Depth71.1 mm
Height256.5 mm
Weight590 g
Product colourGrey
Culoare produsGrey
CompatibilitateET4X 10"
Compatibilitate brandZebra
Basic device typeTablet
MaterialComposite
Montare VESADa
Montare VESA maximă75 x 75 mm
BluetoothNu
Număr porturi USB 2.02
USB hubNu
HDMINu
Audio outputNu
Tensiune intrare DC10 - 40 V
Greutate590 g
Înălțime256.5 mm
Lățime196.9 mm
Adâncime71.1 mm

Recenzii

Nu există recenzii pentru acest produs. Fii primul care lasă o recenzie!

Recenziile pot fi scrise doar de clienții care au cumpărat produsul — le marcăm cu „achiziție verificată”.

Pentru a lăsa o recenzie, te rugăm să te autentifici

Livrare și retur

  • Produsul se aduce de la distribuitor la confirmarea comenzii și ajunge în 7-14 zile lucrătoare.
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 0m (Manufacturer), service în România
  • Card, ramburs sau ordin de plată
Retur / Anulare →

Produse similare

  • Server Hargita SRL
  • Retur 14 zile
  • Garanție legală 2 ani
  • Factură pe firmă

Folosim cookie-uri

Cookie-urile necesare fac site-ul să funcționeze — coșul, contul, plata. Pentru statistici și pentru reclame personalizate avem nevoie de acordul tău, pe care îl poți retrage oricând.

Politica de cookiesPolitica de confidențialitate