RightChoice
Espresor Heinner HEM-850BKSL
HEINNER

Espresor Heinner HEM-850BKSL

SKU: d88bf9b5df220112201e7029667c475cCod: HEM-850BKSL

Specificații principale

Greutate
2.80 kg
Inaltime
27.10 cm
Latime
24.00 cm
Adancime
35.50 cm
Multi beverage
Da
Espresso making
Da
Vezi toate specificațiile (22) ↓
558,00 Lei461,16 Lei fără TVA
Stoc furnizorlivrare în 7-14 zile lucrătoare
1
Ai nevoie de mai multe bucăți?Cere ofertă →
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 36 months (Manufacturer), service în România
  • Factură pe firmă la cerere
  • Card, ramburs sau ordin de plată

Descriere

Espresor Heinner HEM-850BKSL, pompa presiune 15 bar, filtrul dublu din inox, preparare espresso si spuma de lapte, capacitate rezervor detasabil 1.5L, tavita scurgere detasabila, protectie supraincalzire, valva de siguranta presiune, putere 850W, negru

Specificații

Greutate2.80 kg
Inaltime27.10 cm
Latime24.00 cm
Adancime35.50 cm
Multi beverageDa
Espresso makingDa
Cappuccino makingDa
Coffee filterDa
Reservoir for brewed coffeeCup
Maximum operating pressure15 bar
Capacity in cups2 cups
Coffee input typeGround coffee
Coffee maker typeManual
Built-in milk frotherDa
Milk adding typeManual
Heating systemBoiler
Adjustable steamDa
POWER850 W
Accesorii espressorTavita de scurgere
Optiuni preparare espresorEspresso
Putere espresor850W
Capacitate rezervor apa1.5L

Recenzii

Nu există recenzii pentru acest produs. Fii primul care lasă o recenzie!

Recenziile pot fi scrise doar de clienții care au cumpărat produsul — le marcăm cu „achiziție verificată”.

Pentru a lăsa o recenzie, te rugăm să te autentifici

Livrare și retur

  • Produsul se aduce de la distribuitor la confirmarea comenzii și ajunge în 7-14 zile lucrătoare.
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 36 months (Manufacturer), service în România
  • Card, ramburs sau ordin de plată
Retur / Anulare →

Produse similare

  • Server Hargita SRL
  • Retur 14 zile
  • Garanție legală 2 ani
  • Factură pe firmă

Folosim cookie-uri

Cookie-urile necesare fac site-ul să funcționeze — coșul, contul, plata. Pentru statistici și pentru reclame personalizate avem nevoie de acordul tău, pe care îl poți retrage oricând.

Politica de cookiesPolitica de confidențialitate