RightChoice
Ergotron Vertical Small CPU Holder, 22.7 kg, Black, 2.36 kg, 2.7 kg
Ergotron

Ergotron Vertical Small CPU Holder, 22.7 kg, Black, 2.36 kg, 2.7 kg

SKU: ER80-063-200Cod: 0698833004717

Specificații principale

Maximum weight capacity
22.7 kg
Product colour
Black
Weight
2.36 kg
Package weight
2.7 kg
Culoare produs
Black
Capacitate maximă greutate
22.7 kg
Vezi toate specificațiile (11) ↓
436,00 Lei360,33 Lei fără TVA
Stoc furnizorlivrare în 7-14 zile lucrătoare
1
Ai nevoie de mai multe bucăți?Cere ofertă →
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 0m (Manufacturer), service în România
  • Factură pe firmă la cerere
  • Card, ramburs sau ordin de plată

Descriere

Ergotron Vertical Small CPU Holder

Specificații

Maximum weight capacity22.7 kg
Product colourBlack
Weight2.36 kg
Package weight2.7 kg
Culoare produsBlack
Capacitate maximă greutate22.7 kg
Greutate2358.68 g
Greutate pachet2700 g
Lățime pachet260 mm
Adâncime pachet76 mm
Înălțime pachet184 mm

Recenzii

Nu există recenzii pentru acest produs. Fii primul care lasă o recenzie!

Recenziile pot fi scrise doar de clienții care au cumpărat produsul — le marcăm cu „achiziție verificată”.

Pentru a lăsa o recenzie, te rugăm să te autentifici

Livrare și retur

  • Produsul se aduce de la distribuitor la confirmarea comenzii și ajunge în 7-14 zile lucrătoare.
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 0m (Manufacturer), service în România
  • Card, ramburs sau ordin de plată
Retur / Anulare →

Produse similare

  • Server Hargita SRL
  • Retur 14 zile
  • Garanție legală 2 ani
  • Factură pe firmă

Folosim cookie-uri

Cookie-urile necesare fac site-ul să funcționeze — coșul, contul, plata. Pentru statistici și pentru reclame personalizate avem nevoie de acordul tău, pe care îl poți retrage oricând.

Politica de cookiesPolitica de confidențialitate