RightChoice
Cuptor Heinner HBO-S569LDTGC-GBK
HEINNER

Cuptor Heinner HBO-S569LDTGC-GBK

SKU: 6053f642f7707d965e66a397519337e9Cod: HBO-S569LDTGC-GBK

Specificații principale

Greutate
28.00 kg
Inaltime
59.50 cm
Latime
59.50 cm
Adancime
56.50 cm
Autocurățare
Without
Culoare
Negru
Vezi toate specificațiile (13) ↓
2.639,00 Lei2.180,99 Lei fără TVA
Stoc furnizorlivrare în 7-14 zile lucrătoare
1
Ai nevoie de mai multe bucăți?Cere ofertă →
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 36 months (Manufacturer), service în România
  • Factură pe firmă la cerere
  • Card, ramburs sau ordin de plată

Descriere

Cuptor incorporabil Heinner HBO-S569LDTGC-GBK, Multifunctional, Capacitate 56L, 9 functii, Clasa energetica A, Timer digital, Display touch+butoane, Grill, Gatire asistata de ventilatie, Functie dezghetare, Iluminare, Geam triplu detasabil, Gratar sarma, Tava, Dimensiuni (LxAxH): 59.5x56.5x59.5 cm, Culoare: Sticla Neagra

Specificații

Greutate28.00 kg
Inaltime59.50 cm
Latime59.50 cm
Adancime56.50 cm
AutocurățareWithout
CuloareNegru
Clasă energeticăA
Tip alimentare cuptorElectric
Numar de functii9
AutocuratareNu
Tip panou comandaDigital
Volum net cuptor51-60 L
FunctiiGrill

Recenzii

Nu există recenzii pentru acest produs. Fii primul care lasă o recenzie!

Recenziile pot fi scrise doar de clienții care au cumpărat produsul — le marcăm cu „achiziție verificată”.

Pentru a lăsa o recenzie, te rugăm să te autentifici

Livrare și retur

  • Produsul se aduce de la distribuitor la confirmarea comenzii și ajunge în 7-14 zile lucrătoare.
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 36 months (Manufacturer), service în România
  • Card, ramburs sau ordin de plată
Retur / Anulare →

Produse similare

  • Server Hargita SRL
  • Retur 14 zile
  • Garanție legală 2 ani
  • Factură pe firmă

Folosim cookie-uri

Cookie-urile necesare fac site-ul să funcționeze — coșul, contul, plata. Pentru statistici și pentru reclame personalizate avem nevoie de acordul tău, pe care îl poți retrage oricând.

Politica de cookiesPolitica de confidențialitate