RightChoice
Card de Memorie MicroSDXC Kingston 1TB Canvas Select PlusCu Adaptor
KINGSTON

Card de Memorie MicroSDXC Kingston 1TB Canvas Select PlusCu Adaptor

SKU: af31e712b3ea408c15b6ac5451527482Cod: SDCS3/1TB

Specificații principale

Write protection switch
Da
Master (outer) case gross weight
368.58 g
Products per master (outer) case
25 pc(s)
Master (outer) case width
114.3 mm
Master (outer) case length
120.7 mm
Master (outer) case height
94 mm
Vezi toate specificațiile (33) ↓
770,00 Lei636,36 Lei fără TVA
Stoc furnizorlivrare în 7-14 zile lucrătoare
1
Ai nevoie de mai multe bucăți?Cere ofertă →
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 999 months (Manufacturer), service în România
  • Factură pe firmă la cerere
  • Card, ramburs sau ordin de plată

Descriere

Card de Memorie MicroSDXC Kingston 1TB Canvas Select PlusCu Adaptor

Specificații

Write protection switchDa
Master (outer) case gross weight368.58 g
Products per master (outer) case25 pc(s)
Master (outer) case width114.3 mm
Master (outer) case length120.7 mm
Master (outer) case height94 mm
Țară de origineChina, Taiwan
Capacity1 TB
Flash card typeMicroSDXC
Supported file systemsexFAT
Flash memory classClass 10
UHS Speed ClassClass 3 (U3)
Video Speed ClassV30
Tip memorieUHS-I
Application performance classA1
Read speed150 MB/s
Temperatură de depozitare-40 - 85 °C
Temperatură de funcționare-25 - 85 °C
Memory adapter includedSD
Lățime pachet101.6 mm
Înălțime pachet114.3 mm
Tip ambalajBlister
Greutate pachet12.73 g
Adâncime pachet559 mm
Voltaj memorie3.3 V
Memory adapter size (WxDxH)32 x 24 x 2.1 mm
Lățime15 mm
Înălțime1 mm
Adâncime11 mm
Greutate0.23 g
mSD-TypemicroSD
SD-ClassUHS-1
mSD-Capacity1TB

Recenzii

Nu există recenzii pentru acest produs. Fii primul care lasă o recenzie!

Recenziile pot fi scrise doar de clienții care au cumpărat produsul — le marcăm cu „achiziție verificată”.

Pentru a lăsa o recenzie, te rugăm să te autentifici

Livrare și retur

  • Produsul se aduce de la distribuitor la confirmarea comenzii și ajunge în 7-14 zile lucrătoare.
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 999 months (Manufacturer), service în România
  • Card, ramburs sau ordin de plată
Retur / Anulare →

Produse similare

  • Server Hargita SRL
  • Retur 14 zile
  • Garanție legală 2 ani
  • Factură pe firmă

Folosim cookie-uri

Cookie-urile necesare fac site-ul să funcționeze — coșul, contul, plata. Pentru statistici și pentru reclame personalizate avem nevoie de acordul tău, pe care îl poți retrage oricând.

Politica de cookiesPolitica de confidențialitate