RightChoice
Cantar De Bucatarie Heinner HKS-5IX
HEINNER

Cantar De Bucatarie Heinner HKS-5IX

SKU: 55d399a1986fb43117a25f374e8fda22Cod: HKS-5IX

Specificații principale

Greutate
0.43 kg
Inaltime
1.60 cm
Latime
18.70 cm
Adancime
21.70 cm
Capacitate
5 kg
Functie Tara
Da
Vezi toate specificațiile (13) ↓
92,00 Lei76,03 Lei fără TVA
Stoc furnizorlivrare în 7-14 zile lucrătoare
1
Ai nevoie de mai multe bucăți?Cere ofertă →
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 36 months (Manufacturer), service în România
  • Factură pe firmă la cerere
  • Card, ramburs sau ordin de plată

Descriere

Cantare de bucatarie Heinner HSK-5IX, 5kg, full inox, functie tara, functie cantarire lichide, display LCD, gradare 1g, baterii 2 x 1.5V AAA

Specificații

Greutate0.43 kg
Inaltime1.60 cm
Latime18.70 cm
Adancime21.70 cm
Capacitate5 kg
Functie TaraDa
Gradare1g
Baterie inclusaNu
DisplayLCD
Tip baterie1.5V AAA
Material platformaInox
BolNu
Alte specificatiiPornire/oprire automata Indicator baterie descarcata Indicator depasire greutate

Recenzii

Nu există recenzii pentru acest produs. Fii primul care lasă o recenzie!

Recenziile pot fi scrise doar de clienții care au cumpărat produsul — le marcăm cu „achiziție verificată”.

Pentru a lăsa o recenzie, te rugăm să te autentifici

Livrare și retur

  • Produsul se aduce de la distribuitor la confirmarea comenzii și ajunge în 7-14 zile lucrătoare.
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 36 months (Manufacturer), service în România
  • Card, ramburs sau ordin de plată
Retur / Anulare →

Produse similare

  • Server Hargita SRL
  • Retur 14 zile
  • Garanție legală 2 ani
  • Factură pe firmă

Folosim cookie-uri

Cookie-urile necesare fac site-ul să funcționeze — coșul, contul, plata. Pentru statistici și pentru reclame personalizate avem nevoie de acordul tău, pe care îl poți retrage oricând.

Politica de cookiesPolitica de confidențialitate