RightChoice
Aspirator Vertical Heinner HSVC-V21.6GRY
HEINNER

Aspirator Vertical Heinner HSVC-V21.6GRY

SKU: 8ee30c15638d28ad5b2472743fd98a2cCod: HSVC-V21.6GRY

Specificații principale

Greutate
2.60 kg
Inaltime
113.50 cm
Latime
23.60 cm
Adancime
28.60 cm
Tip aspirator
Vertical
Tip aspirare
Uscata
Vezi toate specificațiile (14) ↓
729,00 Lei602,48 Lei fără TVA
Stoc furnizorlivrare în 7-14 zile lucrătoare
1
Ai nevoie de mai multe bucăți?Cere ofertă →
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 36 months (Manufacturer), service în România
  • Factură pe firmă la cerere
  • Card, ramburs sau ordin de plată

Descriere

Aspirator vertical Heinner CloudySky HSVC-V21.6GRY, sistem de filtrare ciclonica, dubla utilizare: aspirator de mana si vertical, acumulator cu litiu: 22.2V, putereL 110W si 2 viteze (ECO, Max), putere de aspirare max: 8kPa, capacitate recipient: 0.5L, perie electrica cu lumini LED, accesorii: perie canapele, perie pentru spatii inguste, suport incarcare, duarata incarcare: 5 ore, autonomie in mod Max: >22min, autonomie in mod ECO: 30 min, nivel zgomot: >72dB

Specificații

Greutate2.60 kg
Inaltime113.50 cm
Latime23.60 cm
Adancime28.60 cm
Tip aspiratorVertical
Tip aspirareUscata
Tip suprafataMulti-suprafete
Accesorii aspiratorPerie canapele
Putere aspirator≤1400W
Capacitate colectare0.5
Material tubNu
Putere110W
AcumulatorDa
Putere aspirare8Kpa

Recenzii

Nu există recenzii pentru acest produs. Fii primul care lasă o recenzie!

Recenziile pot fi scrise doar de clienții care au cumpărat produsul — le marcăm cu „achiziție verificată”.

Pentru a lăsa o recenzie, te rugăm să te autentifici

Livrare și retur

  • Produsul se aduce de la distribuitor la confirmarea comenzii și ajunge în 7-14 zile lucrătoare.
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 36 months (Manufacturer), service în România
  • Card, ramburs sau ordin de plată
Retur / Anulare →

Produse similare

  • Server Hargita SRL
  • Retur 14 zile
  • Garanție legală 2 ani
  • Factură pe firmă

Folosim cookie-uri

Cookie-urile necesare fac site-ul să funcționeze — coșul, contul, plata. Pentru statistici și pentru reclame personalizate avem nevoie de acordul tău, pe care îl poți retrage oricând.

Politica de cookiesPolitica de confidențialitate