RightChoice
Aspirator Fara Sac Heinner HVC-V750BL
HEINNER

Aspirator Fara Sac Heinner HVC-V750BL

SKU: 11b3c212d48f972bd2faf8ffb268391aCod: HVC-V750BL

Specificații principale

Greutate
6.40 kg
Inaltime
24.20 cm
Latime
28.20 cm
Adancime
40.50 cm
Tip aspirator
Fara sac
Tip aspirare
Uscata
Vezi toate specificațiile (14) ↓
635,00 Lei524,79 Lei fără TVA
Stoc furnizorlivrare în 7-14 zile lucrătoare
1
Ai nevoie de mai multe bucăți?Cere ofertă →
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 36 months (Manufacturer), service în România
  • Factură pe firmă la cerere
  • Card, ramburs sau ordin de plată

Descriere

Aspirator fara sac Heinner HVC-V750BL, putere: 750W, putere de absorbtie: >160W, sistem ciclonic cu filtru HEPA 13 dublu, control de viteza variabil, tub de metal telescopic, capacitate recipient praf: 2.2L, accesoriu 2 in 1 pentru spatii inguste, 1 perie de praf, retragere automata cablu de alimentare, nivel de zgomot: 4.5m, culoare: albastru

Specificații

Greutate6.40 kg
Inaltime24.20 cm
Latime28.20 cm
Adancime40.50 cm
Tip aspiratorFara sac
Tip aspirareUscata
Tip suprafataMulti-suprafete
Material tubMetalic, telescopic
Accesorii aspiratorPerie canapele
Putere aspirator≤1400W
Putere750W
Capacitate colectare2.2L
AcumulatorNu
Putere aspirare160W

Recenzii

Nu există recenzii pentru acest produs. Fii primul care lasă o recenzie!

Recenziile pot fi scrise doar de clienții care au cumpărat produsul — le marcăm cu „achiziție verificată”.

Pentru a lăsa o recenzie, te rugăm să te autentifici

Livrare și retur

  • Produsul se aduce de la distribuitor la confirmarea comenzii și ajunge în 7-14 zile lucrătoare.
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 36 months (Manufacturer), service în România
  • Card, ramburs sau ordin de plată
Retur / Anulare →

Produse similare

  • Server Hargita SRL
  • Retur 14 zile
  • Garanție legală 2 ani
  • Factură pe firmă

Folosim cookie-uri

Cookie-urile necesare fac site-ul să funcționeze — coșul, contul, plata. Pentru statistici și pentru reclame personalizate avem nevoie de acordul tău, pe care îl poți retrage oricând.

Politica de cookiesPolitica de confidențialitate