RightChoice
Apple Mac Stud M4M CPU-14/GPU-32/36 GB/1 TB RO
APPLE

Apple Mac Stud M4M CPU-14/GPU-32/36 GB/1 TB RO

SKU: c105f91b7d4c138a6de274a24a2e5abfCod: Z1CD000VH

Specificații principale

HDMI
1
USB Type-C
6
Greutate
2.7 kg
Tip carcasa
UCFF
Dimensiune
19.7 x 19.7 x 9.5 cm
Bluetooth
5.3
Vezi toate specificațiile (50) ↓
18.599,00 Lei15.371,07 Lei fără TVA
Stoc furnizorlivrare în 7-14 zile lucrătoare
1
Ai nevoie de mai multe bucăți?Cere ofertă →
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 12 months (Manufacturer), service în România
  • Factură pe firmă la cerere
  • Card, ramburs sau ordin de plată

Descriere

Apple Mac Studio M4 Max (CPU 14-core, GPU 32-core, Neural Engine 16-Core)/36GB/1TB ( Cto From MU963RC/A) (RO Documentation))

Specificații

HDMI1
USB Type-C6
Greutate2.7 kg
Tip carcasaUCFF
Dimensiune19.7 x 19.7 x 9.5 cm
Bluetooth5.3
LAN1000/2500/5000/10000 Mbps
USB Type C6
USB 3.12
Memorie inclusaDa
Tip RAMnon-ECC
Capacitate memorie36 GB
Sloturi memorieNu
Memorie maxima36 GB
Monitor inclusDa
Accesorii incluseCablu de alimentare
ChipsetApple
RJ-45 LAN1
Jack casti1
Thunderbolt 54 (via USB Type-C)
Card slotSDXC
Tehnologie3 nm
Familie ProcesorM4
Numar Nuclee14 (10 Performance + 4 Efficiency)
Procesor Grafic integratApple M4 Max 32 cores
Numar procesoare1
Model procesorM4 Max
Producator ProcesorApple
Sistem de operaremacOS Sequoia
Stocare inclusaDa
Capacitate SSD1 TB
Solid state driveDa
AlteleCarcasa din metal
InterfataPCIe
Conectivitate internet3 nm
Serie placa videoApple Silicon Series
Memorie RAMN/A
Tip procesorApple M4 Max
Sistem Operare Desktop PCMac OS
Tip stocareSSD
HDDNiciuna
Format desktopMiniPC
Placa video dedicataIntegrata
SSD1TB
Destinat pentru:Workstation
Unitate opticaFara unitate optica integrata
Model placa videoM4 Max 32 cores
Familie placa videoM4
TipLPDDR5X
Producator placa videoApple

Recenzii

Nu există recenzii pentru acest produs. Fii primul care lasă o recenzie!

Recenziile pot fi scrise doar de clienții care au cumpărat produsul — le marcăm cu „achiziție verificată”.

Pentru a lăsa o recenzie, te rugăm să te autentifici

Livrare și retur

  • Produsul se aduce de la distribuitor la confirmarea comenzii și ajunge în 7-14 zile lucrătoare.
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 12 months (Manufacturer), service în România
  • Card, ramburs sau ordin de plată
Retur / Anulare →

Produse similare

  • Server Hargita SRL
  • Retur 14 zile
  • Garanție legală 2 ani
  • Factură pe firmă

Folosim cookie-uri

Cookie-urile necesare fac site-ul să funcționeze — coșul, contul, plata. Pentru statistici și pentru reclame personalizate avem nevoie de acordul tău, pe care îl poți retrage oricând.

Politica de cookiesPolitica de confidențialitate