RightChoice
APG Lindy USB Type C Port Blockers (Without Key) - Pack of 10, Orange, Port blocker, USB Type-C, Orange, Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), 10 pc(s), Polybag
APG

APG Lindy USB Type C Port Blockers (Without Key) - Pack of 10, Orange, Port blocker, USB Type-C, Orange, Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), 10 pc(s), Polybag

SKU: OH40440Cod: 4002888404402

Specificații principale

Product type
Port blocker
Compatible ports/slots
USB Type-C
Product colour
Orange
Width
8.25 mm
Depth
5.15 mm
Height
2.4 mm
Vezi toate specificațiile (20) ↓
19,00 Lei15,70 Lei fără TVA
Stoc furnizorlivrare în 7-14 zile lucrătoare
1
Ai nevoie de mai multe bucăți?Cere ofertă →
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 0m (Manufacturer), service în România
  • Factură pe firmă la cerere
  • Card, ramburs sau ordin de plată

Descriere

Lindy USB Type C Port Blockers (Without Key) - Pack of 10, Orange

Specificații

Product typePort blocker
Compatible ports/slotsUSB Type-C
Product colourOrange
Width8.25 mm
Depth5.15 mm
Height2.4 mm
Culoare produsOrange
Tip produsPort blocker
MaterialAcrylonitrile Butadiene Styrene (ABS)
Quantity per pack10 pc(s)
Tip ambalajPolybag
Compatible ports/slotsUSB Type-C
Number of port blockers10
Greutate10 g
Lățime8.25 mm
Înălțime2.4 mm
Adâncime5.15 mm
Lățime pachet133 mm
Înălțime pachet144 mm
Greutate pachet15 g

Recenzii

Nu există recenzii pentru acest produs. Fii primul care lasă o recenzie!

Recenziile pot fi scrise doar de clienții care au cumpărat produsul — le marcăm cu „achiziție verificată”.

Pentru a lăsa o recenzie, te rugăm să te autentifici

Livrare și retur

  • Produsul se aduce de la distribuitor la confirmarea comenzii și ajunge în 7-14 zile lucrătoare.
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 0m (Manufacturer), service în România
  • Card, ramburs sau ordin de plată
Retur / Anulare →

Produse similare

  • Server Hargita SRL
  • Retur 14 zile
  • Garanție legală 2 ani
  • Factură pe firmă

Folosim cookie-uri

Cookie-urile necesare fac site-ul să funcționeze — coșul, contul, plata. Pentru statistici și pentru reclame personalizate avem nevoie de acordul tău, pe care îl poți retrage oricând.

Politica de cookiesPolitica de confidențialitate