RightChoice
Aeroterma Heinner HFH-L2000WH
HEINNER

Aeroterma Heinner HFH-L2000WH

SKU: dd9fb35979b769ade3ab6fa9d7509ed1Cod: HFH-L2000WH

Specificații principale

Greutate
0.90 kg
Inaltime
25.00 cm
Latime
13.00 cm
Adancime
21.50 cm
Putere aeroterma, radiator
1000/2000W
Tip aparat de încălzire
Aeroterma
Vezi toate specificațiile (9) ↓
132,00 Lei109,09 Lei fără TVA
Stoc furnizorlivrare în 7-14 zile lucrătoare
1
Ai nevoie de mai multe bucăți?Cere ofertă →
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 36 months (Manufacturer), service în România
  • Factură pe firmă la cerere
  • Card, ramburs sau ordin de plată

Descriere

Aeroterma Heinner HFH-L2000WH, 2 trepte de putere: 1000/2000W, protectie supraincalzire, indicator luminos "ON", termostat ajustabil, protectie impotriva rasturnarii

Specificații

Greutate0.90 kg
Inaltime25.00 cm
Latime13.00 cm
Adancime21.50 cm
Putere aeroterma, radiator1000/2000W
Tip aparat de încălzireAeroterma
Termostat reglabilDa
FunctiiProtectie supraincalzire
Indicatorindicator luminos "ON"

Recenzii

Nu există recenzii pentru acest produs. Fii primul care lasă o recenzie!

Recenziile pot fi scrise doar de clienții care au cumpărat produsul — le marcăm cu „achiziție verificată”.

Pentru a lăsa o recenzie, te rugăm să te autentifici

Livrare și retur

  • Produsul se aduce de la distribuitor la confirmarea comenzii și ajunge în 7-14 zile lucrătoare.
  • Retur în 14 zile, fără explicații
  • Garanție 36 months (Manufacturer), service în România
  • Card, ramburs sau ordin de plată
Retur / Anulare →

Produse similare

  • Server Hargita SRL
  • Retur 14 zile
  • Garanție legală 2 ani
  • Factură pe firmă

Folosim cookie-uri

Cookie-urile necesare fac site-ul să funcționeze — coșul, contul, plata. Pentru statistici și pentru reclame personalizate avem nevoie de acordul tău, pe care îl poți retrage oricând.

Politica de cookiesPolitica de confidențialitate